Baumanis sihib poolfinaali kohta.

Lätlane Janis Baumanis stardib sel nädalavahetusel Istanbulis oma kolmandal võistlusel Hansen Talent Development Teamiga. Janis, kes juhib hetkel Euroopa meistrivõistluseid Super1600 klassi arvestuses, tegi oma MM debüüdi mais, Lydden Hillis ja lõpetas poodiumil Euroopa meistrivõistluste kolmandal etapil Supercar klassis, Hellis, Norras.

Järjest suureneva kogemusega Supercar klassi auto roolis on Baumanis asunud püüdma kõrgemaid tulemusi Türgis.  ”Iga kord kui Supercari rooli istun on tunnetus aina parem. Need autod on väga võimsad ja see nõuab kohanemist. Ma tean, milleks auto suuteline on ja nüüdseks on mul rohkem kogemusi, et auto võimeid ära kasutada, aga siiski on mul veel palju õppida.” ütles Baumanis. ”Ma ei oota poodiumikohta, aga tahan loomulikult anda endast parima. Jõuda poolfinaali oleks nii minu kui ka tiimi jaoks väga hea tulemus. Hea on see, et eelmisel aastal võistlesin siin RXLite arvestuses ja olen juba rajaga tuttav. Tiim on olnud kogu hooaja jooksul perfektne ja on au olla osa sellest. Ma ootan head võistlust ja ka head tulevikku Hansen Talent Development Teamiga.”

Sel hooajal Supercar klassis Eesti meistrivõistluste kaasa tegemine on Baumanise võimalusi tõstnud. Võites neli etappi kuuest tuli Baumanis hiljuti Elvas peetud viimasel etapil Eesti meistriks. ”Sain Eestist kõvasti kogemusi ja olla meister on hea tunne. Fiesta, millega Eestis võistlesin, on võimsuse poolest sarnane MM-il minu kasutuses oleva Peugeot-ga, kuid niimõnigi asi on autode juures erinev. Reinsalu Sport andis mulle hea võimaluse Fiestaga Eestis võistelda ja iga kord autosse istudes õppisin midagi uut. See on olnud suureks abiks ka MM etappidel.”

Veebilehtede valmistamine - Mathias Mõttus